Galaxy Glass usługi szklarskie

Gdzie kupić szkło? O ile większość materiałów budowlanych możemy kupić w składach budowlanych lub marketach, to szkła tam nie znajdziemy. Szkło w taflach a także wyroby na wymiar produkowane ze szkła znajdziemy w zakładach szklarskich takich, jak nasz. Zapraszamy więc do skorzystania z usług jednej z bardziej doświadczonych zakłądów szklarskich na terenie województwa mazowieckiego. Tradycja naszej firmy sięga 1992 roku i zaczyna się od szklenia drzwi i okien starego typu na kit. Równolegle wraz z popularnością okien PCV zaczęliśmy ich sprzedaż i montaż. Wymienialiśmy również szyby w drzwiach drewnianych wewnętrznych.

Od około 2010 roku zaprzestaliśmy montażu okien i bardziej skupiliśmy się na szkle budowlanym. Unowocześniliśmy nasz warsztat. Doświadczenie zdobyte przy montażu okien pozwala nam w dalszym ciągu wymieniać szyby także w mało popularnych oknach drewnianych.

Mimo dużej tradycji i niewielkiego zakładu nie boimy się wyzwań i odkrywania nowości. Jako jedni z pierwszych w regionie zaczęliśmy montować szkło o zmiennej przezierności (Priva-Lite) i systemy przesuwne Raumplus S1500. Przycinaliśmy szkło ołowiowe do pomieszczeń rentgenowskich, kolorowe szkło witrażowe, przecinaliśmy szklane butelki, wierciliśmy w wazonach i słoikach szklanych.

Jestesteśmy przygotowani na różne systuacje montażowe łączące stal, stal nierdzewną, aluminium i drewno ze szkłem. Możemy wykonywać realizacje bardzo komplekowo i rozwiązywać na bieżąco problemy nie tylko z zakresu szkła. Poruszamy się płynnie praktycznie w całej tematyce budowlanej wykonując kompleksowo np. ścianki szklane wraz z podsufitową podkonstrukcją stalową. Przerabiamy i naprawiamy konstrukcje aluminiowe.

Świadczymy usługi w zakresie produkcji i montażu wymienionych na naszej stronie elementów szklanych a także produkcji szkła na potrzeby meblarstwa i branży wykończeniowej.

 

Naszą pasją jest produkcja elementów wykończeniowych ze szkła w połączeniu z innymi materiałami.

Oferujemy kompleksową obsługę, zaczynając od pomocy przy projektowaniu, na doborze materiałów technicznych kończąc.Siedziba firmy

ul. Przyłuskiego 37a, 05-092 Łomianki

godziny otwarcia

pon. - sob. 7.00 - 18.00